Trwa odprawa- zapraszamy pasażerów podróżujących pierwszą klasą

Trwa odprawa- zapraszamy pasażerów podróżujących pierwszą klasą

INSPIROWANE LOTAMI WSZECHCZASÓW

 

W latach 30. XX wieku luksus był jedynym właścicielem przestworzy i oferował je elicie, która mogła sobie na to pozwolić. Podróżowanie samolotem było zatem bardzo elitarne, a każdemu lotowi towarzyszyła iście królewska oprawa. Pod każdym względem Douglas DC-3 dał światu lepszą perspektywę podróżowania, definiując tym samym Złoty Wiek lotnictwa. Zainspirowani jego duchem, stworzyliśmy model Douglas Day Date DC-3, który był zalążkiem dla Złotej Ery w historii zegarmistrzostwa.

 

Inspiracja dla naszego designu

W latach 30. XX wieku rzemiosło było rozważane jako jedna z form sztuki. Minimalistyczny design stopionych ze sobą, opływowych kształtów i zakrzywionych linii często osadzano w wysoce wypolerowanych metalach. Stał się on jednym z wyznaczników stylu Art Deco, w którym to zaprojektowano model samolotu Douglas DC-3. Zegarki z serii Douglas Day Date przypominają o danym nurcie. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, detalami nawiązują do samolotu Złotej Ery lotnictwa, przenosząc ich użytkowników do czasów, w których innowacja i design były wartością premium.

DOUGLAS DC-3

Rewolucjonizując tym samym podróżowanie, samolot Douglas DC-3 transportował pasażerów z godnością i majestatem należnym pierwszej klasie. Stał się uosobienie Złotej Ery lotnictwa.

Poprzez połączenie wyrafinowanego podjęcia do podróżowania z minimalistycznym designem Art Deco, zegarek Douglas Day Date oddaje cześć najlepszemu samolotowi tamtych czasów.

CECHA

GODZINY, MINUTY, SEKUNDY

MECHANIZM

AUTOMATYCZNY, ETA 2824-2 LUB SELLITA SW200-1

MATERIAŁ TARCZY

STAL POLEROWANA

WYMIARY TARCZY

45 MM ŚREDNICY

WODOSZCZELNOŚĆ

10 ATM

TYP SZKŁA

ANTY-REFLEKSYJNE, SZAFIROWE

KOLOR TARCZY

CZARNY

INDEKSY

SUPER-LUMINOVA

BRANSOLETKA

CZARNY, SKÓRA

WYMIARY BRANSOLETKI

22 MM x 20 MM

Leave a reply