Undine Benediktas Vanagas Lady

Undine Benediktas Vanagas Lady

Po niedawnym debiucie serii zegarków Undine Vostok postanowił przygotować specjalny zegarek damski sygnowany nazwiskiem jednego z ambasadorów marki Benediktasa Vanagasa. Sprawdź co go wyróżnia!

Jeżeli pamiętacie wspomnianą we wstępie serię Undine na pewno kojarzy wam się z kolorowymi tarczami i wiosennym klimatem(jeżeli jeszcze nie mieliście okazji ich zobaczyć kliknij zapraszamy do poprzedniego wpisu(link)). Tym razem Vostok Europe przygotował coś bardziej z pazurem. Charakterystycznym elementem zegarka jest prawie zupełna monochromatyczność. Wszystkie elementy zegarka, za wyjątkiem datownika, autografu Vanagasa, i przycisku stopera, są w kolorze czarnym. Taki wygląd z pewnością nadaje mu ciekawego i niecodziennego wyglądu, a czerwone elementy dodają nutki ekstrawagancji.

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy jest to kolejny zegarek z serii Undine w związku z tym posiada wszystkie zalety swoich poprzedników - wodoodporność 20ATM, funkcję stopera i ruchomy pierścień. Dzięki temu połączeniu mamy zegarek na wskroś sportowy idealnie dopełniający sportowe jak i miejskie stylizacje.

Undine Benediktas Vanagas Lady to zegarek stworzony dla kobiet silnych, niezależnych oraz miłośniczek wszelkiej aktywności fizycznej zgodnie z dewizą Vostok Europe Going to extreme.

Vostok Europe przyzwyczaił nas do dbałości o klientki i tak jak poprzednio zadbał aby każda z Pań mogła przystosować swój zegarek na różne okazje. Z pomocą przychodzą tu dwa dodatkowe paski, które otrzymujemy w zestawie(silikonowy oraz skórzany).

 

 

Leave a reply