Firma Poljot Euro zapewnia autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zegarków pochodzących z naszej dystrybucji(Alfex, Aviator Swiss, Buran Swiss, Obaku Denmark, Orient, Orient Star, Poljot, Romanson, Szturmańskie, Vostok Europe)
Jesteśmy autoryzowanym serwisem partnerskim dla marek Omega, Longines, Tissot, Certina oraz Rado i Calvin Klein. W miarę dostępności części zamiennych, prowadzimy również naprawę i konserwację zegarków  innych marek.

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do diagnostyki i kompleksowej naprawy zegarków. Na wyposażeniu serwisu posiadamy urządzenia testowe najnowszej generacji:

-Witschi Expert II i Expert III do sprawdzania podstawowych parametrów pracy zegarka (tempo pracy ,amplituda balansu ,błąd wychwytu itd)
-Witschi Proofmaster S do bezwodnych testów szczelności
-Automatyczna czyszczarka czterokomorowa Elmasolvex RM
-Czyszczarka ultradźwiękowa
-Cyklomat „Elma

-natator z możliwością testów wodoszczelności na poziomie do 125ATM

-mikroskop 40x

 

Każde stanowisko zegarmistrzowskie wyposażone jest w niezależny system do czyszczenia kopert i tarcz zegarkowych ,mechanizmów sprężonym powietrzem- nadmuch i odkurzanie.

Przykładamy dużą staranność aby pracownia serwisowa była utrzymana w należytej czystości, na wyposażeniu posiadamy klimatyzację i urządzenie do oczyszczania i jonizacji powietrza. Wejścia do pracowni strzeże specjalna podłogowa mata klejąca wyłapująca brud z obuwia. Wszystko po to aby zapewnić wysoki komfort pracy co przekłada się na jakość naszych usług.
Prowadzimy również współpracę z pracowniami o pokrewnych z zegarmistrzostwem specjalnościach, dzięki czemu możemy rozszerzyć zakres usług o dorabianie szkieł, części zamiennych itp..
Jako firma uczestniczymy w międzynarodowych i krajowych targach zegarków, co pozwala nam być na bieżąco ze wszystkimi nowościami technicznymi w naszej branży. Dzięki temu stale poszerzamy wiedzę dotyczącą nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie konstrukcji i projektowania. Staramy się również stale ulepszać i doskonalić umiejętności  i wyposażenie warsztatu .
 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

 

Autoryzowany Serwis
ul. Igańska 24
Warszawa 04-087
Tel. 22 879 97 93 wew. 102 I 106
Tel .kom. 664719608
Godz.pracy 8.00—17.00
serwis@poljot.com.pl