Firma Poljot Euro zapewnia autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zegarków pochodzących z naszej dystrybucji(Alfex, Aviator Swiss, Buran Swiss, Obaku Denmark, Strand Denmark, Orient, Orient Star, Poljot, Romanson, Szturmańskie, Vostok Europe)

W miarę dostępności części zamiennych, prowadzimy również odpłatną naprawę i konserwację zegarków  innych marek.

Serwis pełny

 1. Kompleksowa usługa serwisowa  rozpoczyna się od wstępnej diagnostyki zegarka. Sprawdzany zostaje jego stan techniczny i wykonuje się jego ocenę wizualną.
 2. Sprawdzane jest działanie wszystkich funkcji i komplikacji zegarka: działanie przycisków  stopera, datownika, rezerwy chodu, automatycznego naciągu itp. Przed otwarciem koperty wykonywanyjest test szczelności na sucho.
 3. Koperta oraz bransoleta trafiają do czyszczarki ultradźwiękowej, w celu usunięcia wszystkich zabrudzeń z ich powierzchni.
 4. W uzasadnionych przypadkach w zegarku zostają wymienione wszystkie uszczelki oraz koronka z wałkiem, aby zapewnić deklarowaną przez producenta szczelność. W zegarkach kwarcowych bateria zostaje wymieniona na nową.
 5. Mechanizm zegarka zostaje rozłożony na podstawowe elementyw celu oczyszczenia ich w specjalnym,czterokomorowym urządzeniu przy użyciu odpowiednich roztworów chemicznych.
 6. Następnie następuje montaż i regulacja pracy mechanizmu do wartości, które deklaruje producent.
 7. Mechanizm zostaje złożony do koperty, zamknięty, po czym ponownie wykonywany jest test szczelności na sucho. W przypadku zegarków o klasie wodoszczelności WR 100 i więcej wykonywany jest test szczelności na mokro przy użyciu Natatora. Wynik testu suchego zostaje potwierdzony wydrukiem, test mokry zostaje potwierdzony opisem serwisanta.
 8. Zegarek zostaje sprawdzony pod kątem działania wszystkich funkcji, które posiada dany mechanizm. Jeszcze raz zweryfikowana zostaje dokładność chodu oraz parametry pracy mechanizmu, które są potwierdzone na wydruku
 9. Po wykonaniu pełnego serwisu klient otrzymuje 12-sto miesięczną gwarancję na wykonaną usługę.

 Serwis prosty

 1. Prosta usługa serwisowa rozpoczyna się od wstępnej diagnostyki zegarka. Sprawdzany zostaje jego stan techniczny i wizualny.
 2. Sprawdzane jest także działanie wszystkich funkcji, które posiada objęty serwisem model, jak na przykład: przycisk stopera, datownik. Wykonywany jest test szczelności na sucho.
 3. Bransoleta zegarka trafia do czyszczarki ultradźwiękowej, w celu usunięcia wszystkich zabrudzeń z jej powierzchni.
 4. Mechanizm zegarka zostaje wyregulowany do parametrów, które deklaruje producent. W przypadku zegarków kwarcowych bateria zostaje wymieniona na nową.
 5. Wykonywany jest test szczelności na sucho. W przypadku zegarków o klasie wodoszczelności WR 100 i więcej wykonywany jest test szczelności na mokro. Wynik testu suchego zostaje potwierdzony na  wydruku. Test mokry opisuje serwisant.
 6. Zegarek zostaje sprawdzony pod kątem działania wszystkich funkcji.


Certyfikowany serwis marek Swatch Group

Poljot Euro jest certyfikowanym serwisem partnerskim szwajcarskich marek należących do Swatch Group:

-Omega

-Rado

-Longines

-Certina

-Tissot

-Calvin Klein

W zakresie tych marek prowadzimy odpłatnie :

- Możliwość pełnego i prostego serwisu;

-Testy wodoszczelności;

-Usługi częściowe - wymiana szkieł, koronek, baterii, pasków itp;


Urządzenia wykorzystywane do serwisu zegarków

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do diagnostyki i kompleksowej naprawy zegarków. Na wyposażeniu serwisu posiadamy urządzenia testowe najnowszej generacji:

Urządzenia Szwajcarskiego producenta Witschi specjalizującego się w najnowocześniejszych i wysoce precyzyjnych  urządzeniach pomiarowych w branży zegarmistrzowskiej:

 • -WitschiExpert II i Expert III - urządzenie służące do sprawdzania kluczowych elementów pracy zegarka mechanicznego - tempa pracy, dokładności chodu, amplitudy balansu, błędów wychwytu.
 • -WitschiProofmaster S - urządzenie służące do wykonywania bezwodnych testów szczelności do maksymalnego poziomu 10 ATM


Urządzenia Niemieckiego producenta Elma, którego produkty czyszczące są wykorzystywane w wielu branżach wymagających wzorowych wyników (technologia medyczna, laboratoria, branża jubilersko-zegarmistrzowska)

 • -Elmasolvex RM – automatyczna, czterokomorowa czyszczarka - urządzenie służące do czyszczenia elementów mechanizmu odpowiednimi roztworami chemicznymi oraz do ich osuszania.
 • -Becosonic S10H - czyszczarka ultradźwiękowa służąca do usuwania zabrudzeń z koperty oraz bransolety zegarka.


Urządzenie Szwajcarskiej firmy ROXER - Natator 125-10 służącedo wykonywania mokrych testów wodoszczelności do poziomu 125 ATM.

Mikroskop stereoskopowy firmy Delta Optical model SZ-630 - urządzenie służące do weryfikacji stanu drobnych elementów mechanizmu (koła zębate, łożyska, kamienie).

Każde stanowisko zegarmistrzowskie wyposażone jest w niezależny system do czyszczenia kopert i tarcz zegarkowych, mechanizmów sprężonym powietrzem- nadmuch i odkurzanie.

Przykładamy dużą staranność aby pracownia serwisowa była utrzymana w należytej czystości, na wyposażeniu posiadamy klimatyzację i urządzenie do oczyszczania i jonizacji powietrza. Wejścia do pracowni strzeże specjalna podłogowa mata klejąca wyłapująca brud z obuwia. Wszystko po to aby zapewnić wysoki komfort pracy co przekłada się na jakość naszych usług.
Prowadzimy również współpracę z pracowniami o pokrewnych z zegarmistrzostwem specjalnościach, dzięki czemu możemy rozszerzyć zakres usług o dorabianie szkieł, części zamiennych itp.
Jako firma uczestniczymy w międzynarodowych i krajowych targach zegarków, co pozwala nam być na bieżąco ze wszystkimi nowościami technicznymi w naszej branży. Dzięki temu stale poszerzamy wiedzę dotyczącą nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie konstrukcji i projektowania. Staramy się również stale ulepszać i doskonalić umiejętności  i wyposażenie warsztatu .
 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

 

Autoryzowany Serwis
ul. Igańska 24
Warszawa 04-087
Tel. 22 879 97 93 wew. 102 I 106
Tel .kom. 664719608
Godz.pracy 9.00—16.00
serwis@poljot.com.pl